Sakarya Erenler Güvenlik Kamera Sistemleri

Sakarya Erenler Güvenlik Kamera Sistemleri

Akel Bilişim ve Güvenlik Sistemleri, Sakarya Erenler müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir ve bu sebeple kaliteli ve TSE belgeli markalar kullanmaktadır. Piyasada kullanılmakta olan ucuz ve kalitesiz kameraların satış ve kurulumlarını gerçekleştirmemektedir.
Kamera sistemlerimiz megapiksel ve HD görüntü kalitesine sahip olup araç plakalarını dahi okuyabilecek çözünürlüktedirler.
Evinizi ve işyerlerinizi android uygulamalar ile cep telefonu, tablet veya internet erişimi sağlayabileceğiniz elektronik cihazlarınızdan dilediğiniz yerden izleyebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.
Alarm sistemlerimiz kablolu ve kablosuz olarak tercihinize sunulmaktadır.
Alarm sistemlerimiz ekonomik fiyatlarda olup çok sık tercih edilen sistemlerdir.
Alarm sistemlerimizi tercih ederek aylık bitmek bilmeyen ödemeleri olan sistemlerden kurtulabilirsiniz.
Aylık ödemeler ile sahip olunan sistemler başlangıçta cazip gelse de ilerleyen dönemlerde bütçenizi sarsmakta ve bıktırmaktadır.

Sakarya Erenler Güvenlik sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için tıklayın.

Ücretsiz keşif ile sizlere en uygun sistemi size özel sunuyoruz fırsatı kaçırmayın.

2021-03-01T11:55:21+03:00