Geçiş Kontrol ve Otopark Sistemleri

Geçiş Kontrol ve Otopark Sistemleri
Geçiş Kontrol ve Otopark Sistemleri2019-09-09T16:26:59+03:00

Proje Açıklaması

Geçiş Kontrol Sistemleri

Kişilerin erişimini denetlemek için tasarlanan giriş kontrol sistemleri, kişilerin giriş ve çıkış tarihlerini ve saatlerini, kişisel kartlar, parmak izleri veya kişilerin yüzlerini kullanarak güvenlik kontrolü sağlar.

Geçiş kontrol sistemleri, firma, kurum, site ve büyük, küçük tüm işletmelerde istenilmeyen geçişlerin önlenmesi ve geçişlerin güvenliği için kullanılan sistemlerdir. RFIDparmak iziyüz tanıma cihazları tanımlı olan ve yetki derecelerine göre belirli olan geçiş noktalarından, gün, saat aralıkları belirtilmesiyle geçiş yapmasına izin veren sistemlerdir.

Geçiş Kontrol Sisteminin Avantajları:

  • Erişim kontrol sisteminin birincil görevi erişimi kısıtlamaktır.
  • Bu kontrol sistemi tamamen çevre dostudur.
  • Personeli ve ziyaretçileri takip etmek.
  • Merkezi kontrollü güvenlik sistemi sunar.

Otopark Güvenlik Sistemleri

Otopark güvenlik sistemi hem konut sahiplerinin hem de müşterilerin kendilerini güvende hissetmelerini, değerli varlıklarını hırsızlık ve deynekçilere karşı korunmalarını sağlamanın yanı sıra hırsızları veya diğer suçluları belirlemek için yararlıdır.

Otopark Güvenlik Sistemleri ve Faydaları

Araç Tanıma – Sürücüler park yerinden ücret ödemeden çıkmaya çalışabilirler. Çoğu park yeri görevliler tarafından izlenmekle birlikte, özellikle geniş otoparklarda, alanın personel tarafından tamamen kapsanmasını sağlamak neredeyse imkânsızdır. Güvenlik kameraları, araç plakalarını yakalayarak, ücret talep etmek isteyip istemediğinize karar vermenizi ya da o müşterinin gelecekte park yerinizden yararlanmasını yasaklamanız mümkün kılabilir.

Sorumluluğu azaltma – Otoparkta bir kazanın olması kaçınılmazdır. Güvenlik kameraları araç çalıştırma ve park etme kazaları, alışveriş arabasının neden olduğu çizilme, çarpma vb. hasarlar gibi masraflı sorumluluk iddialarından kaçınmanın kolay bir yoludur.

Kamu güvenliğini artırma – Müşteriler şüphesiz birçok işletmenin en önemli yönüdür. Müşterilerinizin mutlu olmasını sağlamak ve alışveriş yaparken güvenlik ve huzur hissi vermek, güven ve sadakat duygusunu geliştirir.

Akel Bilişim olarak otopark veya geçiş kontrolleri için en güncel ve kaliteli ürünler kullanmaktadır. Sizde piyasada bulunan ucuz veya kalitesiz ürünlerden uzak durun. Güvenliğinizi ve paranızı riske atmayın.