Bebek Kamera Sistemleri

Bebek Kamera Sistemleri
Bebek Kamera Sistemleri2019-09-09T14:18:15+03:00

Proje Açıklaması

Her ebeveyn, bebeğine en iyi bakımı vermek ister. Her zaman çocuğunuzun yanında olamayacak olsanız da, bebeğinizi izlerken ekstra bir göz sizin işinizi kolaylaştırabilir.

Bebek kamera sistemleri, siz uzakta olsanız bile çocuğunuza güvenli bir şekilde göz kulak olmanızı sağlayan uygun cihazlardır.

Eğer ebeveynlik konusunda yeniyseniz, bebeğinizi uykuda bıraktığınızda kendinizi panik içerisinde bulabilirsiniz. Bebek kamera sistemleri internete bağlı olup, uygulama kullanarak bebeğinizi telefonunuzla veya tabletinizle izlemenizi sağlar ve ebeveynler panik ve gözünüz arkada kalmaz. En iyi bebek kamera sistemleri Akel Bilişim güvencesiyle sizlere sunuyoruz.

Bebek Sistemi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

 • Ekran Boyutu ve Ses Çıkışı
  Bebeğin net bir şekilde duyması için sesin yeterince yüksek olduğundan emin olmanız önemlidir.
 • Sensörler
  Bu özellik, ebeveynlerin bebek için ideal uyku koşullarını korumalarına yardımcı olmak için önemlidir. Sıcakken soğutucuyu açmak veya çok soğukken ısıtıcıyı açmak gibi değişiklikler yapmanızı sağlar.
 •  Gece Görüşü
  Uyurken bebeği oda ışığını açmak zorunda kalmadan hala görmek istersiniz. Gece görüşlü bir bebek kamera sistemi size bu imkanı sağlar.
 • Görüntü Kalitesi
  Bebeğinizi gece ve gündüz de ışık farklılıkları nedenlerden dolayı kameraların lensleri kaliteli olmalıdır Ve bu sayede  bebeğiniz daha net bir şekilde izleyebilirsiniz.

Akel Bilişim olarak bu yukarıda ki sıralamış olduğumuz özellikleri esas alarak daha kaliteli ürün ve hizmet sunmaktayız.

Piyasa da ucuza ve kalitesi düşük setlerden kaçınız. Güvenliğinizi ve paranızı riske atmayın.