Bakıcı Kamera Sistemleri

Bakıcı Kamera Sistemleri
Bakıcı Kamera Sistemleri2019-09-09T13:21:30+03:00

Proje Açıklaması

Güvenlik kamerası, evin içinde olduğu gibi dışarıda da gerçekleşen tüm etkinlikleri izlemenin en iyi yoludur. En yaygın suç türlerinden biri, hizmetçi tarafından çocuk istismarıdır. Bu nedenle, özellikle evde bir çocuğunuz veya hastanız varsa hizmetçinizin faaliyetlerini yakından izlemelisiniz.

Bakıcı Kamerası Sistemi Kurmak İçin Ana Nedenler Nelerdir?

Hizmetçiyi izlemek için evinize bir güvenlik kamerası yerleştirmenin birçok nedeni var. Tabi ki, evinizin güvenliğinin yanı sıra, birçok faktör olabilir. Çocuğunuz, mal değerleriniz için olabilir. Hizmetçiyle ilgili bir sorun olduğu konusunda bir içgüdünüz varsa, güvenlik kameraları kurmak daha iyidir. İşte bakıcı kamera sistemi kurmak için ana nedenlerinden bazıları:

1) Çocuk İstismarı Durdurma:
Ebeveynleri işteyken, çocukları evde taciz eden pek çok hizmetçi vakası vardır. Genellikle çocuklar, onlarla neler olduğunu açıklayamaz. Ancak, herhangi bir şüpheniz varsa veya hatta hiç olmadıysanız, hizmetçinizin çocuğunuzu nasıl idare ettiğini izlemek için güvenlik kameraları kurmak daha iyidir. Tabii ki, kıymetli küçük çocuğunuzun kötü muamele görmesini asla istemeyeceksiniz. Bu nedenle,  küçük çocuklar veya bebekleriniz varsa, o zaman bir bakıcı kamera sistemi kurmanız gerekebilir.

2) Gözünüzü Önünde Tutmak İçin:
Dışarıdayken hizmetçinize göz kulak olmanın zararı yoktur. Güven inşa etmek birkaç yıl alır. Bu yüzden, evde değilken, hizmetçinizin arkanızda yanlış bir şey yapmadığından emin olmalısınız. Paranızı ve değerli eşyalarınızı güvende ve güvende tutmak ya da işlerini yakından izlemek için olsun, güvenlik kameralarını kurabilirsiniz. Bu, evde olmadığınız zamanlarda hizmetçiyi izlemenize yardımcı olacaktır.

3) Yaşlı Veya Hasta Kişiler İçin:
Hizmetçinizin bakımı altında evde yaşlı bir kişi varsa, o zaman ona göz kulak olmalısınız. Genellikle yaşlı insanlar birçok nedenden dolayı duygularını ifade edemezler. Hizmetçiler bundan yararlanabilir. Her şeyin gerektiği gibi halledildiğinden emin olmak için bakıcı kamera sistemi kurmanız gerekebilir.

Bakıcı Kamera Sistemleri

Bakıcı Kamera Sistemleri

4) Çalışanlarınızı Yakından İzleyin: Evinize bir kamera yerleştirmeniz gereken bir diğer şey, hizmetçinizin görevlerini düzgünce yapıp yapmadığını izlemektir. Hizmetçinize maaş olarak çok para ödüyorsunuz ve bunun karşılığında da görevlerini doğru şekilde yerine getirdiğinden emin olmalısınız. Senin yokluğunda, hizmetçin düzgün çalışmıyor olabilir. Ancak bir kamera olması neyin peşinde olduğunu bilmenize yardımcı olur.

Sonuç:  CCTV ile işyerinde ya da tatildeyken hizmetçinin çocuğunuza ve hatta yaşlı ebeveyninize ne yaptığını görebilirsiniz. Hizmetçilerinizin veya çocuklarınızın gözetimi için CCTV sistemi kurmayı düşünüyorsanız ve bu tür bir sistemin maliyetini bilmek istiyorsanız, Akel Bilişim olarak her zaman hizmetinizdeyiz.