Araç Takip ve Araç Kamera Sistemleri

Araç Takip ve Araç Kamera Sistemleri
Araç Takip ve Araç Kamera Sistemleri2019-09-11T00:40:35+03:00

Proje Açıklaması

Araç Kamera Sistemleri

Yarı kamyon, otobüs veya limuzin gibi büyük bir ticari aracın birkaçını izlemeye gelince, ticari bir araç gözetim sistemi, görülmesi en zor alanlarda bile sekmeler tutmanıza izin verecektir. Kamyon kamera sistemleri, hem sürücülere hem de araç sahiplerine, çeşitli açılardan büyük aracın iç ve dış görünümünü eksiksiz olarak sunmak için tasarlanmıştır. Bu sistemler genellikle, sürücülerin kör noktaları izlemelerine izin veren pano monitörleri ve ayrıca yöneticilere ve sahiplerine sürekli gözetim seçenekleri sunan uzaktan görüntüleme yetenekleriyle tamamlanır.

Araç Takip Sistemleri

Cadde ve sokak bazlı detaylı harita bilgisini GPS-GPRS teknolojisi ile belirlenen aralıklarda sunuculara aktaran sistemdir. Araç veya filo sahipleri bu sayede kendilerine ait kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile anlık ve geçmişe dönük tüm bilgileri 7 gün 24 saat raporlayabilmekte veya bir hizmet merkezi tarafından takip edilmesini sağlayabilmektedir.

Gerekli sistem ürünlerinin aracınıza kurulumu ve aylık kiralama hizmetinden oluşur. Böylece Aracınız, sürücünüz, taşıdığınız değerli evrak-eşya veya mallarınız risklerinize göre ilgili sensörlerle 7 gün 24 saat izlenir ve oluşan alarm anlarında sürücü veya tanımlı yetkili kişi anında bilgilendirilir.

Sistemin Avantajları

  • Sahadaki filonuz her zaman gözetim ve denetiminiz altındadır.
  • Sürücü alışkanlıklarında iyileştirme ve güvenli sürüş sağlar. (SafeDriving)
  • Filonuzun verimliliği ilk haftadan itibaren yükselmeye başlar.
  • Saha ekiplerine yönelik hedef ve performans ölçümlerini reel bilgilere dayanarak yapabilirsiniz.
  • Araçlarınızın yakıt ve yıpranma maliyetlerinden tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti oranınıza katkı sağlar bu da pazarınızda rekabet şansınızı yükseltir