HD-TVI Teknolojisinin Faydaları

HD-TVI Teknolojisinin Faydaları

HD-TVI, HD Analog teknolojisinin bir formatıdır. HD-TVI, yüksek çözünürlüklü megapiksel gözetim medyasını IP’nin fiyatının bir kısmında sunar ve klasik analog CCTV tahlilleri olarak heyetimi ve çalıştırması kadar kolaydır.

Ek olarak, HD-TVI gayri HD Analog formatlardan daha uzun kablo desteklerini destekleyebilir – CAT 59 üzerinde RG 59 ve 700 ‘üzerinde 1600’ e kadar medya, zero gecikme müddeti ile görüntü iletir ve değerli uyumluluk avantajları sunar.

Bir sonraki gözetim pratiğiniz için HD-TVI teknolojisini seçmeniz için 10 neden:

1. Megapiksel Çözünürlük
Yüksek tarifli (HD) imajlar, yüz tanıma ve plaka tanımlaması için isimli detay ve zum yetenekleri sunar. HD-TVI yüksek çözünürlüklü megapiksel imgeler üretir ve daha yakın isimli inceleme için görüntüye yakınlaştırma yapmanızı sağlar.

2. Olağan Kurulum
IP ağı gerekli değildir! HD-TVI, standart analog CCTV kamera yahut analog görüntü güvenlik sistemi olarak kolay kolay kurar. HD-TVI karmaşık bir ağ altyapısına muhtaçlık duymaz, bu nedenle heyetim mühleti bir IP görüntü güvenlik sistemi kurmaktan çok daha süratlidir.

3. Düşük Maliyet
HD-TVI tahlilleri, karşılaştırılabilir bir megapiksel IP tahlilinin maliyetinin bir kısmında megapiksel çözünürlük sunar. HD-TVI güvenlik tahlilleri karmaşık ve pahalı bir ağ altyapısı gerektirmediği için (IP tahlilleri gibi), karşılaştırılabilir bir IP güvenlik tahliline kıyasla çok daha düşük maliyetli bir megapiksel çözünürlük güvenlik tahlili sunarlar.

4. Sıfır (0) Gecikme
IP tahlilleriyle yaygın olarak bulunan iletim gecikmeleri olmadan medyayı gerçek vakitli olarak izleyin. Gördüğünüz canlı medya, gecikme mühleti olmadan gerçek bir görüntü. Bu nedenle, iletimde gecikme nedeniyle kıymetli görüntüleri görmeyi asla kaçırmayacaksınız.

5. Düşük Kablolama Gereksinimleri
HD görüntüyü süratli ve yüksek sinyal kalitesiyle iletin. HD-TVI, mevcut RG59, Cat5 / 6 koaksiyel kablolarınızı ve Cat 6 ya da standart CCTV muhafazalı kablolama üzere bükümlü kabloları kullanmanızı sağlar. Kablolama ve heyetim maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlayan HD medya aktarmak için mevcut kabloları kullanma özelliği.

6. Daha uzun uzaklığa iletim
IP medyaların aralığına 3 kat daha çokça RG59 kablolama üzerinden 1600 ‘e kadar HD medya iletin. HD-TVI, RG59 koaksiyelinden ve öbür HD Analog formatlara kıyasla daha düşük kaliteli kablolama üzerinden en uzun aralı iletim sunar. Bu, HD-TVI’yi uzun kablo kurulumlarıyla uzun uzaklıklı kurulumlar için ülkü HD formatı yapar.

7. Rahat Geçiş Dostu
HD-TVI mevcut güvenlik kameraları ve mevcut koaksiyel kablolarla uyumludur. HD Analog, gözetim gereksinimleriniz ve bütçeniz müsaade verdiği hengam, HD’ye geçiş imkanıyla mevcut ekipmanı kullanmanızı sağlar.

8. Analog Uyumlu
HD-TVI kaydediciler RASTGELE bir analog kameradan rastgele bir kanalda RASTGELE konfigürasyonda görüntü kaydedebilir. HD-TVI kaydediciler açık asıllıdır, rastgele bir analog kamera ile arkaya dönük olarak uyumludur ve kanal yahut teknoloji ile hudutlu değildir.

9. HD Analog Uyumlu
Diğer HD Analog formatlardan farklı olarak, HD-TVI kayıt cihazları, ANY HD-TVI kameraların yanı sıra AHD ve HD-CVI kameraları ile uyumludur. Başka HD analog teknolojilerin birden fazla marka ve ekipman uyumluluğu ile sonludur.

10. IP Kamera Uyumlu
HD-TVI “Hybrid +” kaydediciler, RASTGELE bir yapılandırmada RASTGELE bir kanalda hudutlu sayıda IP medya girişi kabul eder. HD-TVI Hybrid + kaydediciler analog, HD-TVI ve IP kameraları kabul eder, güvenlik pratiğinize geldiğinde daha çokça esneklik sunar.

2021-03-01T11:55:30+03:00